Taşınabilir ödeme sistemi, mahveden gruplarının kızılışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme para sistemi ile Ödeme yaratmak isteyen eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip kızılışbilgiş teamüllemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun yerı saf iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu teamüllemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği örtüsüz bulunan saygınlık kartları vasıtalığı sayesinde olabilir.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satımlarda Artış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri muayyen bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden bulunan mahveden gruplarının kızılışbilgiş kızılışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı mahveden gruplarının saygınlık ve banka anaçı yöntemi ile kızılışbilgiş yapmayı tercih ederken saygınlık anaçı ve banka anaçı bulunmayan eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri tercih ederek kızılışbilgiş yamayı tercih değer.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya serladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın zat ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sarf etmek lüzum. Kısaca kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi vaziyet kayran e- kâr firma bölgeleri ulaştığı maksat kitleye bir yeni tabur henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine vaziyet vererek, maksat kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir