OKX, kullanıcı deneyimi, varlık eminği, mobil uygulama ve canlı koltuk deneyimi olan en itimatlı kripto borsaları ortada ülke tuzakır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı koltuk sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Düzen başarımı açısından son grado oflaz bir platform olan OKEX, bu özelliği yardımıyla piyasanın mobilize olduğu dönemlerde dahi rastgele bir donma yaşamaz. OKX itimatlı mi? sorusuna yanıt olabilecek mobil uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e eşya olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek kucakin etiket doğrulaması hareket etmek zorundadır. AML politikalarına nazaran hareket fail borsa, etkinlik gösterdiği ülkelerin kanunlarına mütenasip şekilde hareket değer. OKX kripto borsası itimatlı bir borsadır. Çoklu dil desteği sunması yardımıyla birçok ülkeden yatırımcının kolaylıkla kullanabilmesi, platformun itimatlı bir saha olduğunu gösterir. Tarafsız kripto nakit borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX kıymetlendirme raporlarında A güvenlik sertifikasına malik, penetrasyon testi, fonların demıtlanması ve suç ödülü kategorilerinde muvaffakiyetlı bir isim olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Legal mı? OKEx (OKX), küresel ölçekte etkinlik gösteren bir kripto nakit borsasıdır. Faaliyette olduğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına mütenasip şekilde hareket etmektedir. Türkiye’de de çok adetda kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak muamelat yapabilmeleri kucakin etiket doğrulaması şartı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günlük çilk teşrin limiti ve nakit yatırma kısıtlaması ile karşı alınya kalmaktadır. OKEx’e Hüviyet Bilgilerini Lütfetmek Muteber mi? Hüviyet doğrulaması, sayısal birçok uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve itimatlı kripto nakit borsalarında bu şart aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin omurga sebebi; uğursuz nakit aklama ve terörü finanse etme suçları ile savaş buyurmak ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna sarmak amacıyladır. OKX Hüviyet Bilgilerini Paylaşır mı? Hüviyet detayları yani ferdî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu nutuk konusu değildir. Fakat savcılık kararı ile incelenmeye tuzakınması gereken kişilerin detayları, OKEx tarafından yalnızca ilgili birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 seneından beri genel ağ teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir nema huzur ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve öteki sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok majör katkı elde etmiştır. Çok adetda ünlü insan Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin majör bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “para genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve global para sistemini yeniden inşa etme potansiyeline malik olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, alım-satım konulemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global iktisat üzerinde önemli bir etkiye malik olacağına inanıyoruz. İnovasyonlarımızı olmak, jüpiter deneyimi sahaında kendimizi geliştirmek ve dünyayı değkonutirecek şeyler sarrafiyearmak kucakin çtuzakışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Asayiş sabah akşam önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış anonsör kümelerini ve henüz birçok gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve mobil uygulama tarafından sayısal varlık konulemleri kucakin emniyetli, istikrarlı ve itimatlı bir zemin esenlar. Ayrıca, sektördeki en oflaz tuzak-sat deneyimini çıkarmak kucakin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine nazaran ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okex kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir