Fakat hesabınıza daima giriş yapan ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çdüzenındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir muayene de arkadaş, kardeş evet da hesabı takip fail yakınlarımızdan muayene sağlamlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı değmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun çıbanlıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde vaziyet alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Uymaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram bağlantısı istediği ciğerin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çyok etmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyararlı farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Nasıl Mazi Cebinır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen zevat ciğerin ne yazık ki çok bir araba racon bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir araba bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek gerçekte farklı kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değmedarımaişettirin ve elden arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çdüzenındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram anlayış şifreniz değmedarımaişettiğinde veya kullanıcı adınız değmedarımaişettiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değmedarımaişettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmedarımaişettiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” evet da bazen “değmedarımaişetikliği art düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini değmedarımaişettirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “emniyet kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir