Üçserak Ziraat, kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri yürekin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına onat olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yaraşır maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel kültür yapmaya serladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve kültür dalünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile yan yana gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca kültür dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçserak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile canlı ve takatlü anatomi kaynağına ehil olan Üçserak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma fehamet sağlayan Üçserak Ziraat; konsantre Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Sakır sakır tekâmül ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçserak Ziraat ürünlerinin hem el içre hem de el dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçserak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin onat ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha katkısızlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir araba ürün ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mahsuldar bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en koca gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mahsuldar özetlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da münhal bir hendek kazısına terhis etmek yürekin geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Art yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kabil alanlara terhis etmek yürekin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir ilgilantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve birokkalı babaşmanla da genletilebilir. Esas birlikteşenler alelumum hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik portörlara için nispeten bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler yürekin tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Ziraat’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması maslahatlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği dem efsaneviın benzinü ve etinden verim tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları bir numara seferde alabilir ve daha bol beslenebilir. Ağızotu karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek daha bol beslenmesine böylelikle daha bir araba verim almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Ağızotu Karma Makinaları da Üçserak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ziraat olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gösterişli ve mahsuldar bir tarımsal üretim yürekin koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı yürekin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha bol durumlara gelmesi yürekin tarımsal ihracat noktasında Üçserak Ziraat olarak tüm çtuzakışanlamış olurımızın katkısıyla yan yana
Üçserak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir