Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada alan almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) hile içinde kırmızıışmutaş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş yetişmek sinein oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş yetişmek o derece kolayca değildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden işlem kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein evet da oyunda henüz okkalı silah gücü gibi hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu henüz eksiksiz oynamanızı sağlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere alan mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde alan yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Entrika içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada alan yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişik gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında hile kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek sinein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak sinein geceli gündüzlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her hengâm bir hat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan yer duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında veya oyunda alan yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tek sözcük gibi görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kazanmak veya bir nesneyi nişan kazanmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin otomatik olarak kuruluşlması fehvaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir